גילה זילברמן: פסיכולוגית קלינית בצפון עם גישה טיפולית משולבת

גילה זילברמן היא פסיכולוגית קלינית בצפון, אשר עוסקת בתחום הטיפול הנפשי במגוון רחב של בעיות נפשיות ורגשיות. היא מציעה גישה טיפולית משולבת, המשלבת בין שיטות טיפול מסורתיות לשיטות חדשניות ומתקדמות.

פסיכולוגית קלינית בצפון , זילברמן יודעת כי כל אדם הוא יחודי וכי אין גישה אחת המתאימה לכולם. בעבודתה, היא משתמשת בכלים ובשיטות שונות על מנת להתאים את הטיפול לצרכיו הספציפיים של כל מטופל.

הגישה הטיפולית של זילברמן מתבססת על שילוב של שיטות טיפול מגוונות. היא משלבת בין טיפול קוגניטיבי-התנהגותי לטיפול דינמי, המתמקד בהבנת התהליכים הנפשיים העמוקים ובשיפור היכולת להתמודד עם קשיים ובעיות נפשיות.

כפסיכולוגית קלינית בצפון, זילברמן מבינה את חשיבות השילוב בין שיטות טיפול מסורתיות לשיטות חדשניות. היא משתמשת בכלים כגון מיינדפולנס, שמטרתם לפתח מודעות רגשית ולשפר את היכולת להתמודד עם קשיים ואתגרים נפשיים.

השימוש בטכנולוגיה הוא חלק בלתי נפרד מהפעילות הטיפולית של זילברמן. היא משתמשת בפלטפורמות מקוונות לקיום פגישות וידאו, מה שמאפשר לה לספק טיפול גם למטופלים המתגוררים במרחק רב או לאלו שקשה להגיע למרפאתה.

בסיכום, גילה זילברמן היא פסיכולוגית קלינית בצפון שמבינה את חשיבות השילוב בין שיטות טיפול מגוונות. עם גישה טיפולית משולבת, היא מצליחה לספק למטופלים שלה את הטיפול המתאים ביותר לצרכיהם הייחודיים. זילברמן מספקת סביבת עבודה אישית ואדיבה, המקנה למטופלים את הביטחון לחלוטין ואת התחושה שהם בידיים טובות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *